Корзина
28 отзывов
+380501850240
+380574731642
УкраинаХарьковская областьЗмиевКонституции,21а
ПРАЧЕЧНОЕ ОБОРУДОВАНИЕ ЕВРОПЕЙСКОГО КАЧЕСТВА
Корзина

Пральна машина Рубін вбиває коронавірус !

Пральна машина Рубін вбиває коронавірус !

Єдиним варіантом залишається правильне прання.

Навіть в умовах повного карантину людям доводиться контактувати з рідними, друзями і знайомими. Фахівці центрів по контролю і профілактиці захворювань США повідомляють, що коронавірус здатний жити на різних поверхнях, включаючи пластмасу і нержавіючу сталь, до декількох діб. Це означає, що патоген може закріпитися і на елементах одягу і взуття при спілкуванні з носієм COVID-19.
Дотик до гудзика або блискавки, а потім до лиця може привести до зараження. Але якщо різні тверді поверхні можна обробляти спиртовими розчинами, хлоркою і перекисом водню, то шкіра і тканини такого звернення не витримають. Ультрафіолет не проникне всередину волокон. Єдиним варіантом залишається правильне прання.

Кілька років тому колектив вчених з Китайського центру з контролю і профілактиці захворювань з'ясував, при яких температурах відбувається інактивація SARS, - схожого коронавируса, який став у 2002 році винуватцем епідемії так званої атипової пневмонії.
За словами керівника Науково-освітнього центру геномних досліджень СФУ, професора Геттінгенського університету (Німеччина) Костянтина Крутовського, SARS та SARS-Cov-2 дуже схожі, тому температура інактивації і умови для збереження їх життєздатності будуть досить близькі.
Фахівці оцінили можливість дезінфекції одягу за допомогою обробки при високій температурі. Вони прийшли до висновку, що півторагодинне прання з порошком при режимі 60 ° C досить для інактивації SARS-Cov-2. Такий метод на відміну від спиртових і що містять хлор розчинів не зашкодить натуральним, лляним і бавовняним тканинам.

        

Крім температури, необхідні поверхнево-активні речовини, що містяться в будь-якому пральному порошку. Також, на погляд завідувача лабораторією біотехнології і вірусології Новосибірського державного університету Сергія Нетесова, навіть півгодинне прання при 60 ° C зробить одяг безпечним.
Варто врахувати, що самі по собі поверхнево-активні речовини не вбивають вірус, але змивають його разом з частинками пилу.

Так як сучасні пральні машини нашого виробництва передбачають режими прання аж до 100 ° C, ми з упевненістю можемо сказати, що коронавірус, що знаходиться на одязі або білизні, буде знищений при впливі на нього високих темпреатур при пранні!

   

При необхідності, наші фахівці завжди зможуть допомогти вам налаштувати потрібні режими прання на нашому обладнанні за телефонами + 38-050-185-02-40, + 38-05747-3-16-42.

Звертайтеся! Завжди раді вам допомогти !!!

З повагою, Фірма "Рубін Лтд"

 

Другие статьи